Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 404 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(108)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Lampion
Metalowy, ø 10 cm, wysokość 13 cm
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lil Gouda
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Klocki Wild Wonders
Drewniane, rekomendowany wiek 18+ msc
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Cotton House
Pościel Agatha
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, beżowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, jasnoniebieska/szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, brązowa/kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, żółty/kremowy
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnozielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(43)
W magazynie
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Good Morning
Ręcznik plażowy Moody
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, niebieski, 75x150 cm
(1)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Periodic Table
Plastikowy, jasnoniebieski/kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Rex London
Fartuch Wild Flowers
Bawełniany
(8)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
House Nordic
Maty stołowe zestaw Bombay
4 szt., z juty, ø 38 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/różowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Organizer Red 2035
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy/z ornamentami, 45x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Bluey "Beach"
Bawełniany, niebieski/beżowy, 70x140 cm
(9)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(8)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
House Nordic
Taca dekoracyjna Cement
27x26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Hello Kitty Kuromi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(3)
W magazynie
20,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Ochraniacze na kolana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Yoko
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Pantone
Kubek Light Green 578
375 ml, porcelanowy, jasnozielony
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Polaris
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Kolejka dla dzieci
Rekomendowany wiek 3+ lat, 26x70 cm
(123)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Odpowiedni do prania, czarny, 140x200 cm
(82)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(2)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
16
17
18
...
113
Załaduj więcej