Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(70)
Dostawa od 04.11.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, szarozielone, 30x30 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
JUNA
Ręcznik Check
Frotte, z bawełny organicznej, biały, 30x30 cm
Dostawa od 19.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
17x22 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 04.11.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x85 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
Dostawa od 04.11.2026
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x100 cm
Dostawa od 20.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, łososiowe, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, szary, 50x85 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, szarozielony, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
Dostawa od 20.10.2026
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(23)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 30x30 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x100 cm
(23)
Dostawa od 16.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Ski Village
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
Dostawa od 21.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Oslo
Muślinowy, żółty
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Oslo
Muślinowy, szary
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Olna
2 szt., bawełniane, kremowe/w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak
Muślinowy, szary, w kropki
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, żółte, z ornamentami
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, szarobeżowa, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, kremowy, 130x160 cm
(6)
Dostawa od 09.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., pomarańczowe/szaroniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Garden Pleasure
Piła
Metalowa/plastikowa, 44 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Śliniaki zestaw Windflower Creme, Blossom Pink
2 szt., kwieciste
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak London
Muślinowy, żółty
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak London
Muślinowy, szary
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, szary
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, różowy
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, żółty
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Śliniak London
Muślinowy, różowy
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Śliniaki zestaw Prune
2 szt., muślinowe, zielone
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Śliniaki zestaw Prune
2 szt., muślinowe, różowe
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x300 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
15 - 100 zł
1
...
108
109
110
111
112