Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 365 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, musztardowy, 130x160 cm
(409)
Dostawa od 09.11.2026
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, szara, ø 40 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, niebieskie, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, niebieskie, 40x60 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 130x170 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Salt&Pepper
Kubek Muggies
460 ml, kamionkowy, szary
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Forma do mini babeczek
28 x 17 cm, silikon
(3)
Dostawa od 22.10.2026
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 150x200 cm
(943)
Dostawa od 16.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Roba
Poduszka dziecięca
Niebieska, 25x30 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Hiro
Kamionkowy
Dostawa od 21.10.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Polarowa, 35x35 cm
(5)
Dostawa od 14.10.2026
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Organizer Herba
Tekstylny, 10x10 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/pomarańczowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joalie
Plastikowa, ø 38 cm
Dostawa od 30.10.2026
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, ø 180 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 22.10.2026
34 zł
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Osłonka na doniczkę Belmonte
Ręcznie wykonana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 14 cm
Dostawa od 21.10.2026
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, jasnoniebieski, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Nowość
Mila Home
Bieżnik Merry Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x140 cm
Dostawa od 15.12.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Bieżnik Merry Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x140 cm
Dostawa od 15.12.2026
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
15,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
Styler
Ramka Kyoto
23x32 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
Dostawa od 04.11.2026
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, miętowe/szare, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Hübsch
Świecznik Two
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 02.11.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Obila
(1)
Dostawa od 07.12.2026
27,71 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
Dostawa od 23.10.2026
93 zł
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x140 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(25)
Dostawa od 21.10.2026
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, różowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
Dostawa od 19.11.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Indira
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
32 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Pościel Bamford Gingham Check
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna/w kratkę, beżowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Light & Living
Świecznik Isara
Metalowy
Dostawa od 20.10.2026
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Saszetka na woreczki
Szara
(1)
Dostawa od 22.10.2026
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, niebieskie, 150x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Niebieska, 10x90 cm
(68)
Dostawa od 09.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Szklana/bambusowa, z lustrem, ø 13,5 cm, wysokość 5 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie Sweet Like Me
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, z mikrowłókna, 140x200 cm
(14)
Dostawa od 21.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 09.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Sandra
6 szt., 450 ml, do wina
(1)
Dostawa od 22.10.2026
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
104
105
106
...
112
Załaduj więcej