Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 402 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Nowość
zestaw 5 szt.
YAMAZAKI
Organizery zestaw Smart
5 szt., na kable, metalowe, 1x2 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
18,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Eydis
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(15)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(80)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, zielony/niebieski, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Koc Salacia
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Frello
Z bawełny z recyklingu, pomarańczowy, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Horus
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Plaza
Pikowany, szary, 140x220 cm
(12)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Rosendahl
Świeca Grand Cru Cottage 2025
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, biała, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
JAHU collections
Pościel Hotel stripe
Jednoosobowa, 3-częściowa, na zakładkę, w paski, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Happy Boy S
Plastikowy, z nadrukiem, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø8x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Lost In Space
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, 120x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany 2
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, białe, 230x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pas na narzędzia
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 28x11x14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Venezia
36x46 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, w naturalnym kolorze, 130x160 cm
(2)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, zielone, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Esschert Design
Gra zewnętrzna Insect Inspector
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malmo
39x39 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Szara, 220x240 cm
(23)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Beżowa, 220x240 cm
(23)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Casilla
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Zielona, 220x240 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Świecznik Bess
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Pasta
30x30 cm, szklany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Circulo
Pikowany, biały/szary, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ręcznik kąpielowy Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Kubek Yellow 012
475 ml, porcelanowy, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Pantone
Kubek Red 2035
475 ml, porcelanowy, czerwony
(89)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Gingerbread
Aksamitna, ze świątecznym motywem, brązowa, 28x37 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Christmas Town
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 790 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, szare, 230x260 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 180x290 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
1
...
98
99
100
...
113
Załaduj więcej