Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 399 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Kubek termiczny Eco
500 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
My House
Pościel Naomi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, z kory, jasnoszara, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, beżowy
(2)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Liczba elementów 1000
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x150 cm
(3)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Umbra
Ramka Prisma
23x18 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 26.10.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Venezia
36x46 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(5)
Dostawa od 19.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
91 zł
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Ochraniacze na kolana
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 1,5 l
(10)
W magazynie
91,99 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(21)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(59)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Girlanda dziecięca Moni
Długość 220 cm, bawełniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, w kolorze terakoty, 180x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Shaun
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik plażowy Big
Frotte, bawełniany, jasnozielony, 100x180 cm
(14)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Sensu
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 6,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Sausage Dog
Podróżna, ze stali nierdzewnej/metalowa, jasnoniebieska/brązowa, 425 ml
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Zawiasy do drzwi Dog
4 szt., metalowe, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
92 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cooper
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Nahomy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Sequoia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, biała/zielona, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, zielona, 180x220 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, jasnozielony, 150x200 cm
(54)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 12 szt.
Printworks
Ołówki zestaw Graphite
12 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, zielony
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Butelka dla dzieci Prehistoric Land
Ze stali nierdzewnej, jasnoniebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Holmegaard
Świeca Holmegaard Christmas
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Noel
Ze świątecznym motywem, 150x300 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
94
95
96
...
113
Załaduj więcej