Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 375 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin
34x34 cm, wysokość 45 cm
(59)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gryzak Bara Dino
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Wood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
Dostawa od 27.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 19.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Premium
Kave Home
Świeca Sweet Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
84,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
84,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Premium
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, różowy
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(46)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, czerwona, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(6)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lattice Cut
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Yes Everyday
Wazon Havor
Ceramiczny, fioletowy/kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 24 cm, wysokość 101 cm
(1)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ramka
43x43 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 7x7/rozmiar zdjęcia: 9x13/rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, zielononiebieski, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Kubek Inka
Porcelanowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Wiaderko do piasku
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Evergreen Damask
Lniana, abstrakcyjny wzór, 35x45 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Millie
110 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, szarozielony, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Green Gate
Rękawice kuchenne zestaw Dina
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, różowe, 20,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Niebieska, 220x240 cm
(11)
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Halloween Ghosts
Pluszowa, z motywem Halloween, biała, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
1
...
85
86
87
...
112
Załaduj więcej