Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Ulubione
Compactor
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 19x16 cm, wysokość 16 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Łyżeczki dla dzieci zestaw Mellow
3 szt., 3x łyżeczka do herbaty
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 21 cm, wysokość 21,5 cm
(4)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Szklanka Gildor
380 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Bieżnik Salcombe Boats
Bawełniany, z nadrukiem, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Elves
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/niebieska, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Good Morning
Ręcznik plażowy Happy lamas
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Dash
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, 75x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Ręcznik plażowy Goaltime
Dla dzieci, aksamitny, z nadrukiem, zielony, 75x150 cm
(1)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Pomarańczowa, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 26.10.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoniebieska, 135x200 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Scorpio
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Palm
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, żółte/szare, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 26.10.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
PT LIVING
Taca dekoracyjna Cadiz Dotty
Ceramiczna, ø 20 cm
Dostawa od 26.10.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Neo Pink
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aries
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona/ciemnozielona, 45x45 cm
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Cancer
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Phytia
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 26x4,5x45,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Aquarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, szare, 180x260 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(13)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bee Happy
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 34x36 cm
(65)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Silly S
Plastikowy, żółty, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(46)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Curver
Doniczka Cozy Dune
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(3)
W magazynie
77 zł
19,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(10)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Roseris
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Kremowa, 180x220 cm
(11)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(13)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(16)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Ulubione
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(24)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Czarna/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
Ø 18 cm, wysokość 18 cm
(190)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Zabawka do ciągnięcia Charlie the Sausage Dog
Drewniana, rekomendowany wiek 3+ lat
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, ø 160 cm
(11)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
1
...
74
75
76
...
113
Załaduj więcej