Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 20x13 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Bieżnik Angus Highland Cow
Bawełniany, 33x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, czarne, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, ciemnoniebieskie, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, szare, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, białe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, szare, 20x13 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, jasnoróżowy
(16)
W magazynie
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Lustro Akira
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 18 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Spirella
Lustro Akira
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Light & Living
Świecznik Cactus
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
400 ml, plastikowy, zielony
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Lustro Akira
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Cattara
Kamień do pizzy Pizza
Z imitacji kamienia
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Akira
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
400 ml, plastikowy, ciemnoniebieski/kremowy
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Sardines
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 76x160 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Rękawice kuchenne zestaw Ada
2 szt., szara, 14x19 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, 38x28 cm
(29)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, ø 180 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 40x29 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Lampion
Metalowy, ø 10 cm, wysokość 13 cm
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, biały/szary, ø 180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Narzuta Fileo
Antracytowa, 180x220 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Futrzana, bez zapięcia, ø 35 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwony, 130x170 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, czarny/brązowy, ø 160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Harry Potter
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Basel
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ścierka Elvira
Z bawełny organicznej, niebieska, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Abby
Żółta, 180x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Hollystar
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
70
71
72
...
113
Załaduj więcej