Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 365 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
PT LIVING
Sztuczna monstera Stem
Wysokość 61 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Carol
Plastikowa, zmywalna, patchworkowa/z ornamentami, 30x45 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Outdoor
Zewnętrzna, czas palenia 17 h, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Obrus
Kwiecisty, brązowy, 60x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Pirate
24x9 cm, drewniana, czerwona, rozmiar zdjęcia: 7x7
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, żółty, 30x50 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Love Story
Smycz Cosy
Czarna, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, szare, w kropki
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Mogador
Z mieszanki juty, ø 38 cm
(5)
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, czarny/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Rythmo
Plastikowa, geometryczna, ø 35 cm
(2)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Notes Sausage Dog
60 str., w formacie A6, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Mała dekoracja
Drewniana, 4x10 cm, wysokość 18 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Merry-go-round
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, jasnoniebieski, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, brązowy, ø 9,5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
300 ml, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa Forest Nest
Tekstylna, odpowiednia do prania, 32x45 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 30x30 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Darren
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Paia
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Odstraszacz os
Papierowy, ø 21 cm, wysokość 29 cm
(13)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Alvira
20 szt., papierowe, kwieciste/z ornamentami, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x30 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Eco
Plastikowe, 20x30 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 50x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa Stars
Tekstylna, w gwiazdy, 32x45 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Marble
Plastikowa, ze wzorem kamienia, 33x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Świeca
Liczba knotów 4 szt., ø 22 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Niklaus
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Remy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Układanka Digger
Metalowa, rekomendowany wiek 8+ lat
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
Sass & Belle
Notes Positive Thoughts
W formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
15x20 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Fishbone
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Green Gate
Serwetki zestaw Kylie
20 szt., papierowe, w kropki, 25x25 cm
(6)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
7
8
9
...
112
Załaduj więcej