Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 380 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rex London
Zestaw kreatywny Sew Your Own Sausage Dog
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Golden Sunset
Bawełniana, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(13)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 90x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sassy
2 szt., kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, kremowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 15 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik
Geometryczny, 45x140 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Doniczka Cozy Harvest Brown
Wisząca, plastikowa, ø 28 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Pościel Melissa
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, musztardowa, ø 40 cm
(3)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Orion
Wazon
Szklany, ø 15,5 cm, wysokość 22,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Inu
Frotte, szarobrązowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, brązowe/beżowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
73 zł
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, turkusowa, ø 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Balvi
Podpórka do książek Postman
Metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, czarne, 20x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 33x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, różowe, 180x290 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
73 zł
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Orion
Nóż Master
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Prague
32x42 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(5)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, bordowe, 90x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 20x13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premier Housewares
Zestaw naczyń dla dzieci Eden
5 szt., bambusowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, jasnoniebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, czerwona/różowa, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
My House
Pościel Beryl
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, geometryczna/z nadrukiem/vintage, 140x200 cm
(1)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 23,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci Meadow Flowers
Plastikowa, niebieska, 500 ml
(214)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, szare, 30x50 cm
(37)
W magazynie
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rayen
Fartuch
Bawełniany, niebieski
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, antracytowe, 30x50 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Let´s Survive
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Mata stołowa White
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
20x20 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 20x20
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Hostile Behaviour
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Szara, 32x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, biały, 75x75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki do włosów zestaw Quick Dry
2 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 20x13 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
69
70
71
...
113
Załaduj więcej