Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 369 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Skarbonka T-Rex
Kamienna, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, 33x220 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Prague
32x42 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 33x220 cm
(15)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Stojak na butelki Radka
Metalowy, liczba butelek 6
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Ramka Flavina
22,5x31,5 cm, stojąca, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(3)
W magazynie
70,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka
18x60 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Zielona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva 2in1
Kosmetyczne, powiększenie 3x, ø 8 cm
(12)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarna, 14x18 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch English Meadow
Z bawełny organicznej, niebieski
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Ice Cream
6 szt., bawełniane, różowe, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
11,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Ghosts
Z mikropluszu, z motywem Halloween, czarny, 130x170 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Wish
Z żywicy polimerowej
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, zielone, 50x70 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
32x42 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bunnies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(12)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Akcesoria do wina
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci City
2 szt., plastikowe, niebieskie/w kolorze srebra, 390 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Szklanki zestaw Beaufort
4 szt.
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
17,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 45x45 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Pumpkins
Z mikropluszu, z motywem Halloween, niebieski/pomarańczowy, 130x170 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Sunshine & Rainbow
Plastikowa, beżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Food Fest
Plastikowa, fioletowa, 400 ml
(59)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Plastikowa, biała/różowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Plastikowa, jasnoniebieska, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
Plastikowa, jasnoróżowa, 400 ml
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
knor
Ramka
40x50 cm, ścienna, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na USB, ø8x9,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na USB, ø8x9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szarobeżowy, ø 160 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, pomarańczowy, 130x170 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Butelka dla dzieci Little Farm by Little Dutch
Plastikowa, jasnozielona, 400 ml
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Curly Wooly
Szara, 10x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
12 szt., plastikowe, 20x13 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
5,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Szara, z litego drewna, LED, na baterie, 8x5x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, bordowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, czarne, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, ciemnobrązowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
32x42 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
Dostawa od 27.10.2026
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Ramka Flavina
22,5x31,5 cm, stojąca, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
(1)
W magazynie
71,14 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 5x20 cm, wysokość 22 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Natural
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(4)
W magazynie
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
66
67
68
...
112
Załaduj więcej