Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, czarny, 125x150 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Wood
3 szt.
(31)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, jasnoczerwony, 50x100 cm
(542)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., białe/brązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Cats
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Aloha
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Różowa, 25x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, niebieski, 125x150 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 125x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, brązowy, 125x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, zielony, 125x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szary, 125x150 cm
(23)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, biały, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Mata stołowa Wicker
Z juty, ø 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(542)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Baloons
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Delicate Greens
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Bees
192 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Giglio
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świąteczna dekoracja świetlna Mishell
Jasnoszara, stalowa, LED, na baterie, 35x5,5x35 cm
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 125x150 cm
(23)
Dostawa od 30.10.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Styler
Ramka Bergen
34x44,5 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 30x40
(34)
Dostawa od 19.11.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Niebieska, 25x30 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik kąpielowy Amari
Frotte, bawełniany, kremowy, 70x140 cm
(23)
Dostawa od 16.10.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Christmas Icons
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, zielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Michelle
Szklany
Dostawa od 22.10.2026
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Zmywalny, z PCV, brązowy, 140x240 cm
(12)
W magazynie
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Green Neighbourhood
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 11 cm, wysokość 76 cm
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(24)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Curious Dogs
3 szt., bawełniane, niebieskie, 45x65 cm
(220)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
22,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(8)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Kula nawadniająca Flora
Szklana
(15)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Bauhaus
4 szt., korkowe, geometryczne, 21,5x29 cm
(24)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Blanca
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Celebrate
Kamionkowy, żółty/kremowy, ø 16 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazon Cherry
Ręcznie malowany, z dolomitu
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Tucan
Plastikowa, 1,2 l
(7)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka
43x24 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(14)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Samaya
Bawełniana, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Butelka dla dzieci Iconic
Plastikowa, 500 ml
(12)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
61
62
63
...
113
Załaduj więcej