Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 369 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 19x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rex London
Gra karciana Children's Snap
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, antracytowa, 19x19 cm
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące/frotte, bawełniane, zielone, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, brązowy, 50x85 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, różowy, 50x85 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, ciemnoróżowe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, ciemnoszara, 18,5x18,5 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, szary, 50x85 cm
(64)
Dostawa od 04.11.2026
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 34x19 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 34x19 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(70)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Limone
20 szt., papierowe, w paski, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Jolly
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(10)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Hot dog
Bawełniana, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Lustro
Kosmetyczne, 15x22 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, brązowe, 30x30 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana/silikonowa, czarno-biała, 19x19 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Orion
Formy na muffiny zestaw
12 szt., ø 5,5 cm, silikon
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
2,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x30 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, niebieskie, 30x30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Bowie
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Serwetki zestaw Peo
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, szare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Notes Hello Sunshine
W formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Świecznik Houses
Metalowy, ze świątecznym motywem
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Birthday Wish
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(4)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Eviaya
20 szt., papierowe, w kropki, 33x33 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Mata stołowa Crystalline
Tekstylna, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 33x48 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
5
6
7
...
112
Załaduj więcej