Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Compactor
Organizer łazienkowy Bristol
Tekstylny, biały/różowy, 21x9 cm, wysokość 37 cm
(58)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Ciemnoszary, 50x70 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Boltze
Świecznik Windlight Beads
Szklany
(5)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Acorn
Ø 10 cm, wysokość 27,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Dina
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, zielona, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., czarne, 50x70 cm
(80)
W magazynie
59 zł
9,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Rex London
Metr dziecięcy na ścianę Wild Wonders
Wysokość 115 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Wazon Fian
Ręcznie malowany, z dolomitu, pomarańczowy, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Marble
Wiązana, abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, antracytowe, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Casa Selección
Sztuczna lawenda
3 szt., ø 10 cm, wysokość 31 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Styler
Ramka Venezia
21x27 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Ulubione
Bloomingville
Wazon Embla
Kamionkowy, biały, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(45)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(8)
W magazynie
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x200 cm
(3)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
knor
Obrazy zestaw Coffee
20x20 cm, 2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw
192 str., w formacie A4, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Klips do smoczka Yummy
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gryzak Rainbow
Rekomendowany wiek 6+ msc
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Kubek In The Meadow
400 ml, ceramiczny, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Miska dekoracyjna Carsoli
Metalowa, 12,5x15 cm
(3)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, zielony
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Willow
Ø 14 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
360 ml
(42)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Bichette
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, biała/różowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Marble
W abstrakcyjny wzór, 40x130 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, zielone, 90x190 cm
(3)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
zestaw 2 szt.
Maximex
Uchwyty na wąż ogrodowy zestaw
2 szt.
W magazynie
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Sweetness
Czas palenia 32 h, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Girlanda świetlna Sken
Zielona, gumowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 800 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw
192 str., w formacie A4, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
59 zł
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Biała, papierowa, LED, na baterie, 20x4x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, niebieskie, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Love Story
Smycz Double Handle
Czarna, długość 150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
48
49
50
...
113
Załaduj więcej