Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Salt&Pepper
Kubek Ora Gloss
410 ml, new bone china, biały
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ciemnoszary, ø 180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biały, 140x250 cm
(7)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
19,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Nowość
Bloomingville
Zatyczka do wina Lynn
Szklana
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Odstraszacz os
2 szt., szklany, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 70x130 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Hummingbirds
Bawełniany, szary
(9)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Siena
Z plastiku z recyklingu, 17x30 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Merely
Sztruksowa, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 70x130 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., szare, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Tropy
Wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Ścierka Kylie
Bawełniana, biała, 50x70 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 750 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, ciemnoróżowy, 750 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby´s Dollhouse Colors
Bawełniany, 70x140 cm
(5)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 30 h, ø 4 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Swiftie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Naruto Uzumaki
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Rex London
Kolejka dla dzieci
Rekomendowany wiek 3+ lat, 26x70 cm
(123)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Mob Attack"
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(1)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., jasnoniebieskie, 50x70 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58,99 zł
9,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/niebieska/różowa, 50x70 cm
(10)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Metro Art Creeper"
Bawełniany, zielony/szary, 70x140 cm
(3)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Piersiówka z akcesoriami
210 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, pomarańczowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(3)
Dostawa od 19.11.2026
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(10)
W magazynie
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bigso
Organizer łazienkowy Soft Storage
Tekstylny, beżowy, wysokość 100 cm
(85)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Termos Termo
1,1 l, na jedzenie, kremowy
(38)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
Sass & Belle
Stojak na kadzidełko Frida
Ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Knitting Kit Mushroom
Rekomendowany wiek 3+ lat
(9)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 16 cm, wysokość 13 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bitz
Kubek Gastro Green/Black
190 ml, ceramiczny, zielony/czarny
(16)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 390 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
113
Załaduj więcej