Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Metaltex
Tortownica Springform
ø 26 cm, metal
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Obrus Crystalline
Ze świątecznym motywem, czerwony, 85x85 cm
(8)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Rex London
Świece zestaw Dip Dye
4 szt., czas palenia 3 h, ø 2 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, zielone, 40x60 cm
(5)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Star Wars Baby Yoda
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, do latte, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Doniczka
Betonowa, ø 11,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, szare, 40x60 cm
(21)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 50x70 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Ansel
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Dearest
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(1)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Świecznik
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Ramki zestaw
12x17 cm, 2 szt., ścienne, białe/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x100 cm
(3)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Orion
Talerz dla dzieci Bunny
Silikonowy, szałwiowy, 18x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Ścierka Dina
Bawełniana, różowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska
(1)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Talerz dla dzieci Chicken
Silikonowy, żółty, 19x19,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, jasnoszara
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, zielona
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka Tom
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Sagaform
Butelka Ture
650 ml, podróżna, z plastiku z recyklingu, ciemnoszara
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 345 ml, do ginu
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Mata stołowa Mala
Z mieszanki juty, 35x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, różowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, pomarańczowe/brązowe, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Obrus Astrelia
Z mikrowłókna, ze świątecznym motywem, biały/w kolorze złota, 140x240 cm
(2)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Brunch
Patchworkowy, czerwony/różowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x70 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
45
46
47
...
113
Załaduj więcej