Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Libellules
280 ml, do wina
(248)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mac
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Fairies in the Garden
Rekomendowany wiek 3+ lat
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Forma do babki Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
W magazynie
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, niebieski, 20x10 cm, wysokość 7 cm
(248)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sausage Dog
2 szt., ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Bee Happy
Bawełniany
(442)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(13)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Junie
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Farmers Kitchen
Bawełniany, niebieski
(114)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch
Bawełniany, żółty/szary
(230)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
150 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Country Animals
Bawełniany, szary/beżowy
(26)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, niebieska, 18x88 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, brązowe, 51x74 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Styler
Ramka Kyoto
32x42 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Pearl
Ø 5 cm, wysokość 71 cm
(9)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 22x27 cm, wysokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, w paski, 40x40 cm
(10)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Jerry Fabrics
Poduszka dekoracyjna Perníček
Polarowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 40x29 cm
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, żółty, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Country Floral
Bawełniany, zielony/niebieski
(7)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Kubek Amo
220 ml, szklany, do cappuccino/z podwójną ścianką
(434)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bawełniany, niebieski, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Bieżnik Figures
Ze świątecznym motywem, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Kieliszek Versailles
400 ml, do wina
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 10 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Merida
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Świecznik Merida
Metalowy
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 9,5 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
55 zł
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Czas palenia (2)
1
...
41
42
43
...
113
Załaduj więcej