Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Homéa
Świeca Rustic
Czas palenia 26 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Świecznik Shine
Porcelanowy
Dostawa od 22.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Pompom
W kolorze złota, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 225 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Rękawice ogrodowe
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 30x30 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x50 cm
(23)
Dostawa od 16.10.2026
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sausage Dog
Rekomendowany wiek 3+ lat
(6)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Feuillette
Plastikowa, 30x45 cm
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Happy Time
230 ml, ceramiczny, biały
(121)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(7)
W magazynie
19 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Renata
Z juty, w mandalę, ø 38 cm
(5)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Sunny Sausage Dog – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Notes Heart
60 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Magical Unicorn
Rekomendowany wiek 3+ lat
(405)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Magical Unicorn – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Rękawice kuchenne zestaw Rhombus
2 szt., czarno-biała, 18x26 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Cosmic Love – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Notes Routemaster Bus
60 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-20% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ixia
Sztuczny kwiat Rose
Ø 14 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka Sencillo
12,5x17,5 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(5)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Lampion Annecy
Porcelanowy, 6x7 cm, wysokość 10 cm
Dostawa od 22.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kolorowanki On Our Street
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Cookie
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Ladybird – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Prankster Elf
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Melange
Plastikowa, 30x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joalie
Plastikowa, ø 38 cm
Dostawa od 22.10.2026
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Kolorowanki Forest Friends
Rekomendowany wiek 3+ lat
(208)
W magazynie
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Tabliczka do rysowania Wild Wonders
Rekomendowany wiek 3+ lat
(21)
W magazynie
20 zł
z kodem
24,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Feuillette
Plastikowa, 30x45 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, czarna, 50x70 cm
(9)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Notes Periodic Table
W formacie A6, 10x15,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Doniczka
Ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Duck
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 13 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Karta podarunkowa
25 zł, eletroniczna
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, zielona, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
112
Załaduj więcej