Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 375 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mila Home
Poszewka na poduszkę Merry Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
Dostawa od 19.11.2026
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Ulubione
Rex London
Zestaw kreatywny
Rekomendowany wiek 3+ lat
(57)
W magazynie
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x21 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12,5 cm, wysokość 8,5 cm
(111)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen
Bawełniany, 70x140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
MSV
Lustra
3 szt., ścienne, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka
Ø 35,5 cm, wysokość 15,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Rosy Bandas
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(18)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Mata stołowa Corn Husk
Z liści kukurydzy, ø 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Ścierki zestaw Miko
2 szt., z mikrowłókna, czarne/szare, 40x60 cm
(48)
W magazynie
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x15 cm, wysokość 7 cm
(118)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(6)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
185 ml
(23)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, pomarańczowa, rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, pomarańczowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Bees
Metalowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Ścierka Fruits de Provence
Bawełniana, 50x70 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
15x9 cm, wysokość 15 cm
(35)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Pat a Mat
Bawełniany, 70x140 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 13 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, żółty, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(17)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Abstract Face
400 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka Wand – Fairies in the Garden
Tekstylna/papierowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw kreatywny Cross-stitch Kit Tulip
Rekomendowany wiek 5+ lat
(2)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna Mountains
Biała, ceramiczna, LED, na baterie, 6x10x12 cm
(7)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do obierania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 8,5 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość klingi (2)
Premium
La Rochére
Szklanka Silex
300 ml
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Figurka Cement
Ø 6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świecznik Kali
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kula nawadniająca
Szklana, 197 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Gerda
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 180 cm
(8)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek Sablo
250 ml, ceramiczny, do latte, jasnoszary/beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 17x23,5 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Ramka Malaga
22x28 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 15x21
(7)
Dostawa od 19.11.2026
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
1
...
27
28
29
...
112
Załaduj więcej