Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 403 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Woodland
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(22)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Brązowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do pieczenia
ø 23 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Geo
2 szt., bawełniane, żółte, 20x20 cm, wytrzymałość cieplna 180 °C
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, czerwone, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(7)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
(21)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, pomarańczowe, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Curly
Aksamitna, na zamek , geometryczna/strukturalna, 40x40 cm
(3)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 50x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Dakls
Poszewka na poduszkę Stars
Na zamek , w gwiazdy, 40x40 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(8)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(11)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Jacquard
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Bieżnik
Geometryczny, 32x140 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 50x90 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(7)
Dostawa od 09.11.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrowłókna, kwiecisty, pomarańczowy/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bébé Douceur
Drewniana zabawka Sweet Savane
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 20.11.2026
34 zł
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, miętowe, 1x łyżka/1x widelec
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
JUNA
Ręcznik Check
Frotte, z bawełny organicznej, biały, 30x30 cm
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(13)
W magazynie
34,99 zł
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
Ø 11 cm, wysokość 25 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, czarny, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
34,99 zł
11,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, morski, 50x100 cm
(9)
Dostawa od 16.10.2026
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Curious Dogs
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(173)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Christmas Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 10 cm, długość 10 cm
(1)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, beżowa, 14,5x24,5 cm
(4)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(11)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
12
13
14
...
113
Załaduj więcej