Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 370 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Mata stołowa Mogador
Z mieszanki juty, ø 38 cm
(1)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Soleimio
Z juty, z nadrukiem, ø 38 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Kalejdoskop Night Sky
Rekomendowany wiek 3+ lat
(636)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Usuba
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(83)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(6)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Homestead
Bawełniana, jasnoniebieska, 19x31 cm
(6)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 10 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Eclipse
Bawełniana, na zamek , z ornamentami, 40x40 cm
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Artykuły piśmiennicze Secret Agent
(175)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Rękawica kuchenna
Fioletowa/kremowa, 17x27 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka Kokedama
Bez otworu drenażowego, ø 9 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, szare, w kropki
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Printintin
Plakat A Nice Cup of Tea
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Little Farm by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnozielone, 2x łyżka
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Stripe
2 szt., plastikowe, w paski, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, zielony, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Dekoracja świetlna
Solarna, korkowa, brązowa, ø 4 cm, wysokość 3,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Świeca White Dots
Czas palenia 25 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Mepal
Łyżeczki dla dzieci zestaw Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnoróżowe, 2x łyżka
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 30 h, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, ceramiczna, czerwona, szerokość 7 cm, długość 11 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Obrazki do ścierania Space Age
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto
17x23 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Orion
Forma do mini babeczek
28 x 17 cm, silikon
(3)
Dostawa od 22.10.2026
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
17x22 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 19.11.2026
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Garden Pleasure
Ochraniacz na drzewka Slitten
(3)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami
Kubek Pura Vida
260 ml, biały/czarny
(82)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Country Animals
Bawełniana, szara/beżowa, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(52)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Woodland
Bawełniana/lniana, beżowa, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(658)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Bayado
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Kalejdoskop Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1084)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Vibrato
3 szt., bawełniane, białe/zielone, 50x70 cm
(3)
W magazynie
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Helira
Bawełniana, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Proca Catapult
(394)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Breloczek Harry Potter Ravenclaw
Tekstylny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 45x30 cm
(14)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Corn
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
34 zł
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Santoku
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(31)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
SQUISHMALLOWS
Breloczek Harry Potter Slytherin
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
1
...
11
12
13
...
112
Załaduj więcej