Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 369 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Amo
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin Refill
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Rex London
Ramka
20x15 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla
O zapachu wanilii, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave Refill
O zapachu cytrusów, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka dziecięca Laily
Muślinowa, zielona, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave
O zapachu cytrusów, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Cozy Cashmere
O zapachu ambry, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Plastikowa/szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Moulin Roty
Pacynka Albert
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Cozy Cashmere Refill
O zapachu ambry, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lioris
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla Refill
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeca Citrus Wave
Zapachowa, o zapachu cytrusów, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 5 cm, długość 27 cm, wysokość 27 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeca The Essence
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeca Sweet Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, szara, 30x40 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6,5 cm, długość 6,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Laura
Biała, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 540 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Wieża do układania Christmas Tree
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Elv
Na świeczkę typu tealight, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Yankee Candle
Świeca Black Coconut
Zapachowa, o zapachu kokosa, czas palenia 65 h, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, morska, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football Stars
Do łóżeczka, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, szara, flanelowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , strukturalna, 43x43 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Iris
Na baterie, stołowa, szklana, ø 12 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, ciemnoniebieska, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 185x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Sherpa Penguins
Ze świątecznym motywem, biały, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Dyfuzor LED
Elektryczny, pojemność 210 ml, ø 13 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Flowers
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, pomarańczowe/brązowe, 140x190 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szarobrązowa, 10x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
108
109
110
111
112
Załaduj więcej