Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Najtańsze
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 369 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, fioletowy, 150x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Teddy
Z mikropluszu, brązowy, 170x130 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, zielone, 40x55 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, niebieski, 75x75 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szara, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, biały/beżowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 17x29 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, pomarańczowa, ø 40 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, niebieski, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, czarny, 150x200 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, kremowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Bresso
Z bawełny z recyklingu, niebieski, 130x160 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/fioletowe, 40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Dmuchawa do rozpalania
38x14 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Tower
Na waciki, plastikowy, biały, 11x7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Zielona, 170x210 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, czarne, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Scandi Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, w gwiazdy/z napisami, 45x35 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Soft
2 szt., bawełniane, czarne, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, wisząca, szklana, biała, szerokość 8 cm, długość 10 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Notes Green 16-6340
W kratkę
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
530 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, niebieska, 30x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Zombie
530 ml, do latte, ceramiczny, szary
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
STOR
Termos dla dzieci K-Pop Demon Hunters
Ze stali nierdzewnej, fioletowy, 665 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton S
Plastikowy, z nadrukiem, zielony, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
STOR
Termos dla dzieci Marvel
Ze stali nierdzewnej, czarny, 665 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
STOR
Termos dla dzieci Mickey Mouse
Ze stali nierdzewnej, biały, 665 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
STOR
Termos dla dzieci Harry Potter
Ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski, 665 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Velva
Z mieszanki bawełny, zielony, 130x155 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Oslo
Z plastiku z recyklingu, wysokość 21,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Cage
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 280 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Freezing
Bawełniana, na zamek , 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Nóż
Typu tasak, ceramiczny, długość klingi 15 cm, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Avebury Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, niebieska, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Folk Patchwork
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, patchworkowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
107
108
109
...
112
Załaduj więcej