Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
43 zł
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 130 ml
(18)
W magazynie
43 zł
7,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Light & Living
Świecznik Wadley
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka muzyczna Harmonica Mimi and Milo
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zabawka muzyczna Harmonica Wild Wonders
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aubergine
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 24 cm, długość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Baguette
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 22 cm, długość 6 cm
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Bread Slice
Rekomendowany wiek 10+ msc, wysokość 13 cm, długość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zestaw naklejek dziecięcych Night Sky
30 szt., świecące, na okno/na ścianę, 13x17 cm
(293)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Butelka dla dzieci Brick
Plastikowa, żółta, 390 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
(1)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Mata stołowa Piff
Bawełniana, ø 35 cm
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, biały
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Digger
Plastikowa, żółta, 400 ml
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Fire Engine
Plastikowa, czerwona, 400 ml
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, fioletowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnożółty
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(27)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, turkusowy
(1)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, jasnoniebieskie/pomarańczowe, 2x łyżka
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
21,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Obila
Do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
240 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
89
90
91
...
113
Załaduj więcej