Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 388 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Bieżnik Prada
Z napisami, 45x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 70x130 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Aristide
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, ciemnoszare, 140x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x14 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Siena
Z plastiku z recyklingu, 17x30 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(4)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Archie Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, metal
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Love Story
Smycz Reflective
Przepinana, niebieska, długość 250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, niebieski, 70x130 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biały, 140x250 cm
(7)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Odpowiedni do prania, czarny, 140x200 cm
(83)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, ø 180 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Beżowy, ø 180 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ciemnoszary, ø 180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Brabantia
Korkociąg Classic
Plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Iliade
Bawełniana, biała/szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 60x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Merely
Sztruksowa, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Tropy
Wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 750 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, ciemnoróżowy, 750 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Orion
Talerz dla dzieci Elephant
Silikonowy, pomarańczowy, 18x23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Orion
Kominek zapachowy BLACK
Porcelanowy, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Swiftie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Pokrowiec na parasol
Szary, wysokość 192,5 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 70x130 cm
(102)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Zatyczka do wina Lynn
Szklana
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Szklanka Cristallo
300 ml, do whiskey
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Maximex
Odstraszacz os
2 szt., szklany, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ixia
Sztuczna gałązka Lemon Tree
12x15 cm, wysokość 37 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa 2in1 Delilah & Jerome
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cheryl
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Maria Del Mar
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tatiana
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, brązowe/beżowe, 40x60 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., szare, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Fartuch Canvas
Brązowy
(9)
W magazynie
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
65
66
67
...
113
Załaduj więcej