Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 384 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 21x30
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, niebieski, 125x150 cm
(2)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Aloha
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Maho
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Spyro
Jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Leo
Z szenilu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Antartic
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Antartic
Ze sztucznego futra, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cheyenne
Ze sztucznego futra, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Lynx
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Mouton
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Poduszka dziecięca
Różowa, 25x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Roba
Poduszka dziecięca
Niebieska, 25x30 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poduszka na krzesło Roses
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Cats
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Delicate Greens
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Skrzydła dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowe/tekstylne, rekomendowany wiek 3+ lat
(16)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 125x150 cm
(23)
Dostawa od 30.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szary, 125x150 cm
(23)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Bizzotto
Świecznik Michelle
Szklany
Dostawa od 22.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Meadow Flower
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Wood
3 szt.
(31)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Baloons
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Bees
192 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Giglio
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
67 zł
16,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 21x30
(9)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(9)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, zielony, 125x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Koc Christmas Icons
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, zielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Beside the Seaside
Bawełniany, niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Ceglasta, 180x220 cm
(13)
Dostawa od 30.10.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Gypsophila
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Magnolias
32x32 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Purrrfect
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Summer Fruit
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Umbrellas
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło Mandala Tiles
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(4)
W magazynie
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Home Sweet Home
Wiązana, z napisami, 36x36 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Termos Termo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing "It's a thing"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing Bunny "Tower"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
51
52
53
...
113
Załaduj więcej