Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rex London
Karmnik dla ptaków
Ø 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Yes Everyday
Wazon Florysia
Ceramiczny, kremowy, 6x10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Mata stołowa True Green
Lniana, 35x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, beżowy, 150x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Ambrine
Brązowy, 150x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, 150x240 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, jasnobrązowy, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Ebany
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Sarina
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Alma
Z nadrukiem, czarny/beżowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Bébé Douceur
Pieluszki Gauge
3 szt., w gwiazdy, białe/różowe, muślinowe, 70x70 cm
(2)
W magazynie
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Fancy
Czarna/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Glitzy Sequin
Z mikrosatyny, szara, 43x43 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Swan
Ze zdejmowaną poszewką, 50x50 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Retro
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 37x37 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poduszka dziecięca Matryoshka
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 135x200 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, różowe, 90x190 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, różowy, 130x170 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Design Letters
Kubek dla dzieci Eat & Learn
Plastikowy, różowy/beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Sherlock
2 szt., czarno-biała, 14x18 cm
(10)
W magazynie
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, jednoosobowe, satynowe, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
OYOY Mini
Miska dla dzieci Enkei
Silikonowa, szaroniebieska, ø 6 cm
Dostawa od 19.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Sztuczny kwiat Delphinio
Ø 12 cm, wysokość 80 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
Dostawa od 19.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Brązowa, 10x80 cm
(5)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bunny in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(6)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
72 zł
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., szarobrązowe, 27x27 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., czarne, 27x27 cm
(48)
W magazynie
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., ciemnoszare, 27x27 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
14,5x17,5 cm, wysokość 14 cm
(123)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Miski dla dzieci zestaw Lemon & Pear
2 szt., silikonowe, żółte/zielone
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, żółty, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Plane"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Natural
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(4)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Vialli Design
Dzbanek termos Amo
1 l, biały
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Dywan dziecięcy Joyfull Garden
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tiseco Home Studio
Fartuch Arabesk
Bawełniany, jasnoniebieski
(10)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
W magazynie
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
44
45
46
...
113
Załaduj więcej