Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Szara, szklana, LED, na baterie, ø18x18 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 90x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Sorgun
6 szt., 400 ml, do piwa
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Świecznik Saynab
Szklany
(1)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna roślina Pelia
Ø 28 cm, wysokość 28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu rumianku, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu rozmarynu, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Love
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A6, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 2x30x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(14)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw English Meadow
3 szt., z bawełny organicznej, żółte/niebieskie, 45x65 cm
(11)
W magazynie
75 zł
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 11 cm
(25)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "White Star"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(4)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Monocle
Ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Konewka
Z plastiku z recyklingu, 2,3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, niebieski, 150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomsterbergs
Keksówka Latte
35 x 13,5 cm, metal
(3)
W magazynie
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Termos
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Fileo
Antracytowa, 180x220 cm
(4)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Cute"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(15)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Teddy "Moon"
Do łóżeczka, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 50x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Sardines
Bawełniany, z nadrukiem/w zabawny wzór, 76x160 cm
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Futrzana, bez zapięcia, ø 35 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czarny, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwony, 130x170 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Ashes of Roses
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Basel
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrowłókna, niebieski, 70x140 cm
(1)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Nóż Heritage
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 33 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
40
41
42
...
113
Załaduj więcej