Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 375 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Evergreen Damask
Lniana, abstrakcyjny wzór, 35x45 cm
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
PT LIVING
Świeczniki zestaw Prague
3 szt., metalowe
Dostawa od 19.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ramka
43x43 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 7x7/rozmiar zdjęcia: 9x13/rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Niebieska, 220x240 cm
(11)
Dostawa od 30.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 20 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artevasi
Doniczka Algarve
Plastikowa, z otworem drenażowym , ø 31 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca Halloween Ghosts
Pluszowa, z motywem Halloween, biała, 35x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Crochet
Czerwona, 35x20 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
DecoKing
Girlanda świetlna Ledlig
Plastikowa, LED, do kontaktu, z timerem, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, szarozielony, 90x140 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 15 cm, wysokość 28 cm
(3)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny kwiat Chrysantemum
Ø 24 cm, wysokość 101 cm
(1)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wiaderko do piasku
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Green Gate
Rękawice kuchenne zestaw Dina
2 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, różowe, 20,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, zielononiebieski, 90x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Ręcznik Sage
Waflowy, lniany, jasnozielony, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, czerwona, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(6)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Świecznik Signe
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, różowy
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(46)
W magazynie
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Cattara
Ruszt do grillowania Etage
Żeliwny
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
84,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Premium
Kave Home
Świeca Sweet Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
84,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, w kolorze terakoty, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Pościel Sonate
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, z nadrukiem, biała/ciemnoszara, 240x220 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
26
27
28
...
112
Załaduj więcej