Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 378 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rex London
Zabawka do wody Shark
Drewniana, BPA free, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Ocean Mix
3 szt., z silikonu, zielone/niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 90x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Dakls
Mała dekoracja
Betonowa, 11x20 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
ONA
Szklanki zestaw Cruse
2 szt., 370 ml, ze szkła borokrzemowego
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, zielony, 150x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, w kolorze terakoty, 140x240 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, zielony, 140x240 cm
(1)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(44)
Dostawa od 09.11.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Rainbow"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała/niebieska, bawełniana, 135x100 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Organizer łazienkowy Suds
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9,5 cm, wysokość 9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Fairy Wonders by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, biały/różowy, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 33x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tescoma
Kominek zapachowy Fancy Home
Ceramiczny, 10,5x12,5 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
S|P Collection
Organizer łazienkowy Suds
Na waciki, z żywicy polimerowej, ciemnoszary, ø 9,5 cm, wysokość 9,5 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 135x200 cm
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 90x150 cm
(1)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, czarny, 150x200 cm
(99)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, fioletowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 160x200 cm
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
Z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski, 1,6 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, jasnoszary, 150x200 cm
(72)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kieliszek Taurin
300 ml, do koktajli
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Ania
Kosmetyczne, z oświetleniem, 15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biały/w kolorze złota, 150x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Lonigold
Zmywalny, z nadrukiem, biały, ø 180 cm
(5)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Stella
Żakardowy, kremowy, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
21
22
23
...
113
Załaduj więcej