Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Deco
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Delicate Green
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Mistletoe Kiss
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Toadstools
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 35x47 cm
W magazynie
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Moulin Roty
Zabawka do ciągnięcia Panther
Drewniana/metalowa/tekstylna/plastikowa, rekomendowany wiek 10+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Carmichael
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cookie
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Cooper
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa DeWitt
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Disney Pumbaa
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(3)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Jettward
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Nahomy
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Shaun
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Trenton
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Tudor
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(2)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Zerdan
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, zielona, 180x220 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Zielona, 220x240 cm
(16)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, zielone, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, zielony
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
Holmegaard
Świeca Christmas
Ze świątecznym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kähler Design
Świeca Hammershøi Christmas
Ze świątecznym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Holmegaard
Świeca Holmegaard Christmas
Ze świątecznym motywem, czas palenia 56 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Villa Collection
Świecznik Artic Ice
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, żółty/różowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Esschert Design
Ochraniacze na kolana
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 1,5 l
(10)
W magazynie
91,99 zł
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, antracytowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, szarobrązowy
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, beżowe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, beżowy
(2)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ladelle
Kubek termiczny Eco
500 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
17
18
19
...
113
Załaduj więcej