Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 399 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, ceglaste, 140x190 cm
(47)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Pantone
Kubek Aubergine 229
375 ml, porcelanowy, ciemnofioletowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Pantone
Kubek Red 2035
375 ml, porcelanowy, czerwony
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(253)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Pantone
Kubek Blue 2150
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoszara, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Pantone
Kubek Warm Gray 2
375 ml, porcelanowy, jasnoszary
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Pantone
Kubek Light Yellow 600
375 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(13)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, jasnozielony, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(35)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, kremowe, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Pastel
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Termos dla dzieci Sharks
Metalowy, niebieski, 350 ml
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, niebieskie, 90x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Rex London
Termos dla dzieci Butterfly Garden
Metalowy, niebieski/kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Keter
Doniczka Cube
Plastikowa, wysokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Poduszka na krzesło Romane
Z mikrowłókna, wiązana, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, pomarańczowy, 150x200 cm
(86)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Pantone
Kubek Orange 021
375 ml, porcelanowy, pomarańczowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Nowość
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Merry Christmas
2 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Lampka dziecięca Classic
Różowa, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x11,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, różowe, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 200x220 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, różowy, 90x150 cm
(102)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, różowy
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Light Pink 182
375 ml, porcelanowy, różowy
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Mushroom
Silikonowa, 43x35,5 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Tortownica
ø 24 cm, metal
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Plastikowa/szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 4 cm
(1)
Dostawa od 14.10.2026
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
Dostawa od 23.10.2026
93 zł
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Luz
4 szt., 270 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Green 15-0343
375 ml, porcelanowy, zielony
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Pantone
Kubek Yellow 012
375 ml, porcelanowy, żółty
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, białe, 90x200 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
92,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
1
...
15
16
17
...
113
Załaduj więcej