Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 366 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
27 zł
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Love Story
Saszetka na woreczki
Szara
(1)
Dostawa od 22.10.2026
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(18)
W magazynie
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 12 szt.
Orion
Formy na muffiny zestaw
12 szt., ø 5,5 cm, silikon
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
2,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, szare, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Dakls
Mata stołowa Crystalline
Tekstylna, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 33x48 cm
(1)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 34x19 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 34x19 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(70)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czarna, 19x19 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 19x19 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, beżowy, 50x85 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, biały, 50x85 cm
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, brązowy, 50x85 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, ciemnoróżowe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Rex London
Gra karciana Children's Snap
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Archie
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Ingred
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Wendy
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Kosz ogrodowy
(4)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, kwiecista, 33x48 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
BonBistro
Kubek Serve
300 ml, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(35)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(26)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(6)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Arizona
Plastikowa, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, różowy, 50x85 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, antracytowa, 19x19 cm
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 19x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Serafine
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
26 zł
8,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, beżowa, 18,5x18,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
106
107
108
...
112
Załaduj więcej