Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 404 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
JUNA
Ręcznik Check
Frotte, z bawełny organicznej, biały, 30x30 cm
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Bieżnik
Geometryczny, 32x140 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Breloczek Harry Potter Ravenclaw
Tekstylny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Breloczek Harry Potter Slytherin
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Jacquard
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
(21)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Ice Natur
Ze świątecznym motywem, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Ręcznik Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x85 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 50x90 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Bébé Douceur
Drewniana zabawka Sweet Savane
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Cuisiline
Z bawełny z recyklingu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Kalejdoskop Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1084)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(7)
Dostawa od 09.11.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(7)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 45x30 cm
(14)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(22)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(8)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, miętowe, 1x łyżka/1x widelec
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Santoku
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(31)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Florelle
Z mikrowłókna, kwiecisty, pomarańczowy/szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Corn
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
34 zł
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Brązowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(11)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, pomarańczowe, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Poszewka na poduszkę Stars
Na zamek , w gwiazdy, 40x40 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
Orion
Forma do pieczenia
ø 23 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
Dostawa od 30.10.2026
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Woodland
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Rex London
Proca Catapult
(394)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Cuistot
3 szt., z mikrowłókna, czerwone, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 20.11.2026
34 zł
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami
Kubek Pura Vida
260 ml, biały/czarny
(82)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(2)
Dostawa od 09.11.2026
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Ochraniacz na drzewka Slitten
(3)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
100
101
102
...
113
Załaduj więcej