Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 368 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Bunny
Biała, silikonowa, LED, na baterie, z wyborem koloru/z timerem, 9x9x20 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, satynowa, w paski, biała, 135x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 5 cm, długość 27 cm, wysokość 27 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Glow
Do kontaktu, wisząca, szklana, biała, ø 15 cm, wysokość 16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 140x200 cm
(11)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, białe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., na baterie, stołowa, z wosku, biała, szerokość 6,5 cm, długość 6,5 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 180x200 cm
(60)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 135x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Oxford Pinstripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Grid
Frotte, bawełniany, biały/beżowy, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/pomarańczowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Bow
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, białe/różowe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Tile Stone
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(8)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, biały, 50x90 cm
Dostawa od 07.12.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Skeleton
530 ml, ceramiczny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
530 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer Cordy Paper Laminate
Na kable, kartonowy, 30x13,5 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Sherpa Penguins
Ze świątecznym motywem, biały, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Tower
Na waciki, plastikowy, biały, 11x7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Nowość
STOR
Termos dla dzieci Mickey Mouse
Ze stali nierdzewnej, biały, 665 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
JUNA
Ręcznik Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, biały/niebieski, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
475 ml, porcelanowy, biały/szary
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Bieżnik Deco Sequin
Z mikrosatyny, z ornamentami, 32x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Bieżniki zestaw Delfy
2 szt., 60x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Do kontaktu, wisząca, papierowa, brązowa, ø 45 cm, szerokość 16 cm
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Brązowa, 10x95 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Cotton House
Pościel Lorenzo
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, brązowa/kremowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Gerde
Ręcznie wykonany, kamionkowy, brązowy, ø 7,5 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Dolly
Kamionkowy, brązowy, 14x20 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koc Adana
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Soft
Frotte, z bawełny organicznej, brązowy, 50x90 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
Ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Reina
Ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Reina
Ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
112
Załaduj więcej