Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 878 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Disorder
Frotte, z bawełny organicznej, brązowy/beżowy, 50x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Klosz do lampy dziecięcej Agnes
Biały/brązowy, bambusowy, ø34x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Limone
Szklany, żółty, ø 15 cm, wysokość 27 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, niebieski, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Amigo Dreaming
Z żywicy polimerowej, 11x15 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Świecznik Mis
Metalowy
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Szklanki zestaw Rocks
2 szt., 300 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 24,5 cm, ceramika
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Butelka Pullo
Podróżna, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Miaou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 15 cm, długość 32 cm
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Gravillou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 22 cm, długość 75 cm
(2)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 80 cm
(11)
W magazynie
134 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Mepal
Butelka Vita
900 ml, podróżna, z tritanu, jasnoczerwona
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, ciemnoszare, 180x200 cm
(9)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
36 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Kittens – Enikő Katalin Eged
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki zestaw Hammershøi
2 szt., 490 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Mini
Grzechotka Musetti Mouse
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
26,5 x 24,5 cm, ceramika
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tower
Na artykuły papiernicze, metalowy, 9x9 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Talerze dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Elo
Na dokumenty, kartonowy, 16x33 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Cassecou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 11 cm, długość 49 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Belle & Boo
Pościel dziecięca Garden Friends
3-częściowa, dwuosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, bawełniana, 200x200 cm
(2)
W magazynie
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Zestaw do zabawy Tea
Rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Olou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 24 cm, długość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Meowbaby
Poduszka dziecięca A
Z materiału sherpa, szarobrązowa, 38x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka Wellspring Bottle Blaze Orange
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
W magazynie
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Gabby's Dollhouse "Confetti"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Really Nice Things
Dekoracja ścienna Mapamundi
Drewniana, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka Vita
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty Madeleine
26,5 x 24,5 cm, ceramika
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Dziecięca lampka nocna Cloud Off-White
Biała, silikonowa, nocna/przenośna, na USB, z wyborem koloru, 17x10x9,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Ploufou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 21 cm, długość 35 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/szałwiowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Słoje na lemoniadę zestaw Groces
2 szt., 3,9 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan dziecięcy Neutral Rainbow
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Daisies – Carla Llanos
30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
55
56
57
...
102
Załaduj więcej