Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, 200 ml
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
douceur d'intérieur
Obrus Strass
W kolorze srebra, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
noo.ma
Ręcznik Gobo
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, niebieskie, 20x20 cm
W magazynie
75 zł
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Poduszka dziecięca Laily
Muślinowa, zielona, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Light & Living
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 6 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czerwony/w kolorze złota, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor Cozy Cashmere
O zapachu ambry, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla
O zapachu wanilii, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Pojemność (2)
Esschert Design
Wbijana dekoracja ogrodowa No Pooing
Metalowa, 15x8 mm, wysokość 30 cm
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Moulin Roty
Pacynka Albert
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Poduszka na krzesło Lily
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na USB, ø8x9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Szklanka Essential
360 ml, do whiskey
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
JUNA
Ścierka Christmas Fable
Z mieszanki bawełny, ze świątecznym motywem, beżowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Blocks
2 szt., bawełniane, różowe/brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Marble
Różowa/fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Matcha Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave Refill
O zapachu cytrusów, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Dilaris
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Alka
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, żółta
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardenico
Doniczka Metro Twist
Plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 29 cm, wysokość 26,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave
O zapachu cytrusów, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/zielona/różowa, 13x21 cm
(4)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alfa
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Ebany
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 200 ml
(14)
W magazynie
54 zł
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Goldira
Plastikowa, w paski, 30x45 cm
(5)
W magazynie
24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Szkatułka na biżuterię Alais
Plastikowa/szklana/bambusowa, z lustrem, 13x23 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Bloomingville
Kubek Bea
400 ml, ceramiczny, beżowy
(35)
Dostawa od 21.10.2026
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dyfuzor Cozy Cashmere Refill
O zapachu ambry, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 120x150 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Linen Tales
Ścierka Marsala
Lniana, bordowa, 45x65 cm
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Bébé Douceur
Grzechotka Koala
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie
(1)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Catherine Lansfield
Koc Nutcracker
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 130x170 cm
(42)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, szary, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 40x34 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
1
...
81
82
83
...
112
Załaduj więcej