Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Light & Living
Lampion Lezuza
Metalowy, ø 9 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Justice
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Świecznik Houses
Metalowy, ze świątecznym motywem
(1)
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Grinch Max
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Dahlia
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Curly
Aksamitna, na zamek , geometryczna/strukturalna, 40x40 cm
(3)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Maximex
Rękawice grillowe
2 szt.
(2)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Birthday Wish
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(4)
W magazynie
27 zł
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Wiaderko do piasku
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Baze
Plastikowa, LED, na baterie, długość 190 cm
(50)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Pastel
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., bawełniane, brązowe, 27x27 cm
(1)
W magazynie
70 zł
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, zielony, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Restilo
Ręcznik kąpielowy Bamby
Frotte, z mieszanki bambusa, turkusowy, 70x140 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Dakls
Figurka Cat
Ceramiczna, 10x8 cm, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
knor
Obraz View
40x50 cm, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Szklanka Fuyu
175 ml
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Mushroom
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Eviaya
20 szt., papierowe, w kropki, 33x33 cm
(1)
W magazynie
27 zł
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(4)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na płótnie
(14)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 30x50 cm
(4)
W magazynie
18 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Bébé Douceur
Śpiworek dziecięcy Gauge
Zielony, muślinowy, 50x90 cm
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Poszewka na poduszkę Forest Nest
Na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Poduszka na krzesło Tone
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Dorane
Frotte, bawełniany, zielony/beżowy, 30x50 cm
W magazynie
53,24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Love Story
Butelka podróżna dla psa Travel
Ciemnoszara
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
85,19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ladelle
Kubek termiczny Eco
500 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma na donuty
30,5 x 17,5 cm, silikon
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Świeca Fukai
Czas palenia 10 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Palm Trees
Bawełniany, zielony, 90x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Bieżnik Black Tree
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Szklanka Gildor
380 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Gourmet
2 szt., bawełniane, białe/w kolorze terakoty, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Ścierka Essential
Z mikrowłókna, niebieska, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
72
73
74
...
113
Załaduj więcej