Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Styler
Obraz Petit Dejeuner
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Szklanki zestaw Livio
2 szt., 350 ml, ze szkła borokrzemowego
(1)
W magazynie
43 zł
21,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 21 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Karlsson
Budzik Monocle
Ø 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Kiso
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma na muffiny
31 x 18 cm, stal
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Newton
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Dinosaurs
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wazon Savita
Szklany, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(14)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 70x130 cm
(1)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Zielona, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, 2x30x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Stojak na kadzidełko
Ø 10,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Zielona, 220x240 cm
(1)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Garden Pleasure
Grabki
Metalowe, 40 cm
(5)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe, 120x200 cm
(14)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Lékué
Tortownica
ø 26,5 cm, stal
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, beżowe, 18x28 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
LEGO®
Kubek dla dzieci Snowman
255 ml, do latte, ceramiczny, biały
(113)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen "Wind"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A6, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, długość klingi 18 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Arty
20 szt., papierowe, abstrakcyjny wzór, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roger la Borde
Notes Chouchou Chien
128 str., w formacie A5, czysty/w linie
(3)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do pralin
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Vita
192 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Tulips
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek Cherry
400 ml, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Anemone
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa Bouclé
Z materiału bouclé, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Stripes
4 szt., bawełniane, białe/czarne, 50x70 cm
(16)
W magazynie
60 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Ditsy Floral
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Perfumed Prague
Świeca #79 Black Currant
Zapachowa, sojowa, o zapachu czarnej porzeczki/o zapachu jodły, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Myrna
Jasnoróżowa, 28x18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Lustro
Ścienne, 19x29 cm
(3)
W magazynie
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Orion
Sztućce dla dzieci Medvídek
3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
(7)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Caldera
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
55
56
57
...
113
Załaduj więcej