Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 386 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Mata stołowa Beton Cire
Plastikowa, abstrakcyjny wzór/ze wzorem kamienia, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Keksówka
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby´s Dollhouse
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cattara
Kamień do pizzy Pizza
Z imitacji kamienia
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
STOR
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Kuromi
Plastikowy, różowy
W magazynie
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Leitz
Organizer WOW
Na dokumenty, plastikowy, 25x33 cm, wysokość 4 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/niebieska/różowa, 50x70 cm
(10)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77,99 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka Dark Grey
Lniana, ciemnoszara, 45x65 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Mila Home
Poduszka na krzesło Cats
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x30 cm
(3)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Quick Dry
Szybkoschnący/frotte, bawełniany, czarny, 70x120 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Woodland
(5)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Cockapoo
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 7,5 cm
(1)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczna roślina Phlox
Ø 7 cm, wysokość 49 cm
(4)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, beżowe, 30x30 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 90x200 cm
(9)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 350 ml
(12)
W magazynie
50,99 zł
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Rex London
Tatuaże dla dzieci Cosmic Love
Rekomendowany wiek 3+ lat
(4)
W magazynie
21,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Absinthe
300 ml, do wina
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Mata stołowa
Tekstylna, odpowiednia do prania, 33x48 cm
(3)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, bordowe, 90x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Happy Teddy
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 18x40 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(37)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Orion
Zestaw kubka i miski Lama
2 szt., porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Tablica
40x30 cm
(10)
W magazynie
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, w kolorze khaki, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, ceglasta, 50x70 cm
(1)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 19x19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Cotton House
Pościel Korin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, kwiecista, szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 50x70 cm
(41)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Desert Walk
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 90x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Light & Living
Taca dekoracyjna Tojera
Metalowa, 24x24 cm
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(8)
W magazynie
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
Zmywalny, z PCV, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
61 zł
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Venezia
27x36 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
52
53
54
...
113
Załaduj więcej