Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 387 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(35)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, szałwiowy, 50x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (4)
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Esschert Design
Spryskiwacz
Szklany, 230 ml
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Nóż Master
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Ramka Prisma
18x23 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Södahl
Mata stołowa Vista
Bawełniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 33x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 70x130 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(5)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, szara, 50x70 cm
(5)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Liczba elementów 24, rekomendowany wiek 3+ lat
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Tempo
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Sztuczna paproć
Wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Osłona na palenisko
Tekstylna, 32x48 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, kremowa, 180x220 cm
(2)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Forma do tarty
ø 27 cm, silikon
(5)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(13)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Zielononiebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Mata stołowa Arizona
Plastikowa, 28,5x43,5 cm
(1)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu bawełnianego, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Nowość
Rex London
Ścierka Cherry
Bawełniana, pomarańczowa/jasnoróżowa, 70x50 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (5)
Styler
Ramka Prague
32x42 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(5)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(2)
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawice kuchenne zestaw Cuisiline
2 szt., z bawełny z recyklingu, jasnoszare, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cotton House
Pościel Jasana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, niebieska, 140x200 cm
(4)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Empilable
6 szt., 160 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
7,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, żółty, 50x85 cm
(1)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Bluey
Bawełniany, niebieski/beżowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Kiss"
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bawełniany, niebieski, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Zatyczki do wina zestaw Blister
(61)
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
49
50
51
...
113
Załaduj więcej