Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, szary, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Teddy
Z mikropluszu, brązowy, 170x130 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, różowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Knit
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Karmnik na kule tłuszowe
Ø 8 cm, wysokość 23 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Retro
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, zielone, 40x55 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, zielona, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 33x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle
2 szt., z mikrowłókna, szare, 40x60 cm
(21)
W magazynie
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, turkusowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaii"
Z mikrowłókna, turkusowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Prehistoric Land
Rekomendowany wiek 3+ lat
(409)
W magazynie
17,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(6)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Premium
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Świecznik Heart
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Dakls
Kubki zestaw
4 szt., 100 ml, na espresso, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Odstraszacz os
Papierowy, ø 21 cm, wysokość 29 cm
(13)
W magazynie
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Organizer łazienkowy Droplet
Plastikowy, 25x15 cm, wysokość 2 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szara, 135x200 cm
(1)
W magazynie
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
zestaw 6 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., jasnoniebieskie, 50x70 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58,99 zł
9,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, różowe, 180x290 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville
Kubek Heikki
240 ml, ceramiczny, biały/niebieski
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, niebieski, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
My House
Ręcznik kąpielowy Darwin
Frotte, bawełniany, morski, 70x140 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 160x200 cm
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Nowość
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(139)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Corn
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
34 zł
1,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes Woodland
60 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Prince
Biała, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 135 cm
(11)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Kalejdoskop Road Trip
Rekomendowany wiek 3+ lat
(5)
W magazynie
25,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Artykuły piśmiennicze Secret Agent
(175)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Girlanda świetlna Easy-Line
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, sterowana pilotem, IP44, długość 390 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Avo
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Ramka Japan
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoniebieskie, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Miraculous
Bawełniany, czerwony, 70x140 cm
(1)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świeca Fraga: Bergamot Orange
Zapachowa, sojowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kolendry/o zapachu białego pieprzu, czas palenia 24 h, liczba knotów 1 szt., ø 6 cm, wysokość 8 cm
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
+ Czas palenia (2)
Rex London
Tatuaże dla dzieci Top Banana
Rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
21,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Festival
Tekstylna, LED, solarna, IP44, długość 270 cm
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Kubek Verde
430 ml, szklany, zielony
W magazynie
22 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
310 ml
(66)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 34x19 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Mint Leaf & Basil
O zapachu bazylii/o zapachu mięty, sojowy, waga 23 g
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
1
...
43
44
45
...
113
Załaduj więcej