Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Ochraniacz na drzewka Slitten
(3)
W magazynie
33,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 45x30 cm
(14)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Design Letters
Wazon Favourite
Porcelanowy, ciemnozielony, ø 5,5 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Cake
6 szt., bawełniane, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Antic Line
Tabliczka Toilettes
Metalowa, 30,5x7 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Różowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, kremowy
(13)
W magazynie
92,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Santiago
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Star Trading
Dekoracja świetlna Fauna
W naturalnym kolorze, szklana, LED, na baterie, ø8x9 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Creamy
255 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, różowe, 160x200 cm
(9)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mioli Decor
Pojemnik dziecięcy
Tekstylny, w kropki, różowy, 37x24 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii In My Garden
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zabawka bączek Wild Wonders
Plastikowe, rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
DecoKing
Girlanda świetlna Cocco
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 220 cm
(138)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft "Mob Attack"
Bawełniany, szary, 70x140 cm
(1)
W magazynie
58,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 7 szt.
Pantone
Ołówki zestaw Gray 446
7 szt.
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
6,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Maho
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Poduszka dziecięca Dina
Ze zdejmowaną poszewką, aksamitna, zielona, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 140x200 cm
(10)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Organizer łazienkowy Sono
Ceramiczny, antracytowy, wysokość 2 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zestaw kreatywny Cross-stitch Kit Ladybird
Rekomendowany wiek 5+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Spirella
Lustro Akira
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Waffle Quickly
6 szt., czarne, 50x70 cm
(80)
W magazynie
59 zł
9,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 30x30 cm
(542)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Selassi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
73,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(12)
W magazynie
56,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Beżowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fedkolor
Obraz Wroclaw
30x30 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 10 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Micro
10 szt., z mikrowłókna, 15x30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
3 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Beautaline
Zielony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
28 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
42,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
40
41
42
...
113
Załaduj więcej