Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Perfumed Prague
Świeca #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu cyprysa, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, ze szkła akrylowego, ø 11,5 cm, wysokość 17,5 cm
(588)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Maxima
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Winnie the Pooh "Smile"
Bawełniany, żółty, 70x140 cm
(1)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Premier Housewares
Doniczka Naresso
45x15 cm, wysokość 11 cm
(121)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 70x130 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Canvas Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, czarna, 50x70 cm
(9)
W magazynie
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Rex London
Lustro Daisy
Kosmetyczne, powiększające, 7x7 cm
(3)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(4)
W magazynie
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Bigfoot Dilka
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Rękawica kuchenna Juna
Biała/niebieska, 18x28 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnoróżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., czarno-białe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lola
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(6)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto
32x42 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x21 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Dwuosobowe, z perkalu, białe, 230x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 11 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(4)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cove Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, miętowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, zielony, 150x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Kształt (2)
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 90x200 cm
(21)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Różowy, ø 180 cm
(82)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 90x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Premium
La Rochére
Kieliszek Abeille
240 ml, do wina
(11)
W magazynie
51,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Angus Highland Cow
Bawełniany, brązowy/beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Essentiel
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnoniebieskie, 140x200 cm
(13)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Koc Annli
Szary, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cotton House
Pościel Leona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, morska, 140x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
78 zł
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Mineur
6 szt., bawełniane, brązowe, 65x65 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Ciemnoszary, 50x70 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poduszka na krzesło
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(7)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
24
25
26
...
113
Załaduj więcej