Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 402 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, zielona, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, różowy
(2)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(31)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, zielony/w kolorze złota, 145x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 180x290 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
63,64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, szarobrązowy, 130x160 cm
(10)
W magazynie
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Dancing Fairies
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, różowa/fioletowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, jasnoróżowy
(716)
W magazynie
63,64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, pomarańczowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
61,99 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(6)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Zarina
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Flamingo
Bawełniany, niebieski/różowy, 76x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
36,99 zł
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 16,5 cm, długość 16,5 cm
(1)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, kremowy, 130x160 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Billie Eilish
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, fioletowa, bawełniana, 200x140 cm
(8)
W magazynie
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zestaw rękawicy i łapki kuchennej Gourmet
2 szt., zielony, 18x30 cm
(1)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Bunny
Biała, silikonowa, LED, na baterie, z wyborem koloru/z timerem, 9x9x20 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(7)
W magazynie
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
SQUISHMALLOWS
Zabawki pluszowe zestaw Micromallows 4Pack
4 szt., rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 6 cm, długość 4,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 750 ml
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Organizer Black 419
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Ramka
11x10 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 8x8/rozmiar zdjęcia: 9x9
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, 200 ml
(10)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing Bunny "Tower"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, beżowy/w kolorze złota, ø 180 cm
(1)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, jasnożółte/białe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
...
113
Załaduj więcej