Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 403 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Pantone
Organizer Yellow 012
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch
Bawełniany, żółty/szary
(230)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Horeca
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 70x70 cm
(19)
W magazynie
57 zł
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sausage Dog
3 szt., plastikowe, czerwone/kremowe, 600 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, czarna, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, morskie, 120x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
LEGO®
Butelka dla dzieci Iconic
Plastikowa, 500 ml
(12)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Mepal
Butelka Active
600 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Stitch
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 26,5 cm, długość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Ceola
Ceramiczny, szałwiowy, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Persane
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, szary, ø 160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Neoprene
2 szt., czarna, 14x18 cm
(27)
W magazynie
68 zł
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Berry
Biała, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 735 cm
(55)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
My House
Pościel Rachel
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(4)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Beżowy, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Butelka dla dzieci
Plastikowa, niebieska, 500 ml
(79)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Ulubione
Esschert Design
Mała dekoracja
Metalowa, 17x2 cm, wysokość 5,5 cm
(181)
W magazynie
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(13)
W magazynie
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(16)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Ulubione
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
255 ml, ceramiczny, żółty
(24)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista/strukturalna, 43x43 cm
(11)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Mila Home
Bieżnik Prada
Z napisami, 45x140 cm
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Miffy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Dark Blue 289
475 ml, porcelanowy, ciemnoniebieski
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Biała/zielona, 30x40 cm
(30)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, w kolorze terakoty, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, zielona, 180x220 cm
(1)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, jasnozielony, 150x200 cm
(54)
W magazynie
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Lékué
Forma do pieczenia L
23 x 23 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(10)
W magazynie
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Sztuczny kwiat Lavender
Ø 16 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
B.E.S.
Ścierki zestaw Wafle
3 szt., bawełniane, białe, 40x60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 5 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
5 szt., bawełniane, różowe/szare, 50x70 cm
(267)
W magazynie
64 zł
12,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Szkatułka na pierwszy mleczny ząbek Tooth Fairy
Metalowa, ø 5 cm, wysokość 3 cm
(389)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Kubek Blue 2150
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z napisami, 33x48 cm
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Butelka Vita
700 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Tiseco Home Studio
Fartuch Gingham
Bawełniany, koniakowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 29 cm, wysokość 62 cm
(20)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikropluszu, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Cherries and Bows
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, biała/różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(13)
W magazynie
76,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
11
12
13
...
113
Załaduj więcej