Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 403 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, kremowe, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, czarne, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, jednoosobowe, czarne, 90x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non Iron
Z gumką, dwuosobowe, ciemnobrązowe, 185x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, fioletowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
douceur d'intérieur
Obrus Belline
Biały, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/czarna, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Biała, papierowa, LED, na baterie, 20x4x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Puzzle Ocean
Drewniane, liczba elementów 6, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, różowe, 30x30 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
27 zł
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Rex London
Obrazki do ścierania Space Age
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, czarne, 180x290 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, ceglasta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, czarny, 50x90 cm
(1)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (4)
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, różowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 90x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus
Ø 33 cm, wysokość 101 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Caro
2 szt., waflowe, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, białe, 30x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Meri Meri
Kolorowanki Space
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, brązowe, 30x30 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
27 zł
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(77)
Dostawa od 16.10.2026
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Catherine Lansfield
Fartuch Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, zielony
(4)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Ręcznik Comfort
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 30x30 cm
(70)
W magazynie
26,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 125x150 cm
(23)
Dostawa od 30.10.2026
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x50 cm
W magazynie
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, brązowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, biały, 30x30 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Jasnoszary, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Ścierka Martini
Lniana, zielona/brązowa, 45x65 cm
(10)
Dostawa od 19.11.2026
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø7x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, szara, ø 40 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ceglasty, 130x160 cm
(12)
Dostawa od 09.11.2026
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Bianca
Ręcznik Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, biały/niebieski, 50x85 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Betty
2 szt., waflowe, miętowe/szare, 40x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kindsgut
Zabawka Brachio
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
113
Załaduj więcej