Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 367 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salacia
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(96)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Curious Cats
3 szt., bawełniane, niebieskie, 45x65 cm
(113)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Frida
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 14 cm
(27)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Thalia
250 ml, do wina
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, pomarańczowy, 150x200 cm
(86)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Hot Dog
Bawełniany, w paski, pomarańczowy, 76x160 cm
(11)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(14)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Woodland
3 szt., bawełniane, beżowe, 45x65 cm
(832)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
22,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
240 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Oxford Denim
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(201)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Mini Vichy
Zmywalny, w kratkę, zielony, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(16)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Farmers Kitchen
3 szt., bawełniane, niebieskie/beżowe, 45x65 cm
(631)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Woodland
Z mieszanki lnu, wiązana, z nadrukiem, 37x37 cm
(163)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(12)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Gra memory Garden Birds
(17)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(59)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Mouse in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(7)
W magazynie
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Hen House
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Curious Cats
Bawełniana, niebieska, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(111)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Elephant
Ceramiczna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Sorrento
Porcelanowa, bez otworu drenażowego, ø 18 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Ilies
Z mieszanki bawełny, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Forest Fable
2 szt., bawełniana, brązowa/kremowa, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(10)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Atle
Z bawełny z recyklingu, jasnoróżowy/w kolorze terakoty, 130x160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Christmas Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 10 cm, długość 10 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer łazienkowy Soft Storage
Tekstylny, szary, wysokość 100 cm
(47)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(45)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Popielniczka Pebble
Ø 14 cm, wysokość 4,5 cm
(39)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(183)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Country Animals
3 szt., bawełniane, szare/beżowe, 45x65 cm
(100)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Bunny in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Forest Fable
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21x29 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Ścierka Festive Sausage Dog
Bawełniana, beżowa, 70x50 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Archie
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(3)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
112
Załaduj więcej