Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 100 - 250 zł
4 881 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Conceptum Hypnose
Dywan dziecięcy Unicorn
Syntetyczny, z średnim włosiem, 100x160 cm
(80)
Dostawa od 04.11.2026
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Evila Originals
Obrazy zestaw Vintage
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(267)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(112)
W magazynie
179,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(50)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Ambiance
Naklejka dziecięca Giant World Map
Na ścianę, 120x150 cm
(261)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 200x200 cm
(135)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(303)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Long Leaves
4 szt., na zamek , 43x43 cm
(178)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Alu
18 szt.
(51)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Przyrząd do zdejmowania butów
Metalowy, 17x37 cm, wysokość 10 cm
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
188,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(42)
W magazynie
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Clip
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 15 cm
(109)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 180x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czarny, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(32)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, pomarańczowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 04.11.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Simple Arch
4 szt., na zamek , geometryczne, 43x43 cm
(76)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Alpine
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, szara, 200x200 cm
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Autumn
4 szt., na zamek , 43x43 cm
(47)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x60 cm
(67)
Dostawa od 04.11.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 200x200 cm
(145)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Cats Invasion
Pikowana, z mikrowłókna, szara, 220x240 cm
(79)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(45)
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Doniczka Rose
Ze sztucznego rattanu, wysokość 70 cm
(117)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Keter
Doniczka Hangingsphere
Wisząca, plastikowa, ø 35 cm, wysokość 22 cm
(37)
W magazynie
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(95)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 200x200 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Stołek ogrodowy
Zielony/brązowy, wysokość 40 cm
(51)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 135x200 cm
(91)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18,5x19,5 cm, wysokość 12 cm
(47)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 200x200 cm
(63)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
126,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo and Stitch "Blue"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(36)
W magazynie
111,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(32)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Verona
1 l, z sitkiem, szklany, biały
(97)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 04.11.2026
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Damask Jacquard
2 szt., adamaszkowe, kopertowe, z ornamentami, 50x75 cm
(52)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wazon
Zielony/szary, 23x39 cm, wysokość 22 cm
(149)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoróżowy, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(52)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, beżowe, 180x200 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Aesthetic
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(73)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, czarny
(67)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
2
3
4
5
...
102
Załaduj więcej