Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 404 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
W magazynie
19 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Nupo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Heart Hippo
Ze skóry ekologicznej, 30x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Linen Tales
Ścierka Marsala
Lniana, bordowa, 45x65 cm
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 40x34 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, szałwiowa
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brandani
Kieliszek Bacco
160 ml, do wina
(7)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Costa Nova
Świecznik Alentejo
Kamionkowy
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świeca Cozy Cashmere
Zapachowa, o zapachu ambry, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Rose Mix
3 szt., z silikonu, czerwone/łososiowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essentials
2 szt., koniakowe, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla Refill
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czarny/w kolorze złota, 150x240 cm
(13)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Świeca Citrus Wave
Zapachowa, o zapachu cytrusów, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Carol
Plastikowa, zmywalna, patchworkowa/z ornamentami, 30x45 cm
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Ramka Sencillo
17,5x22,5 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 15x20
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Kave Home
Świeca Citrus Wave
Zapachowa, o zapachu cytrusów, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świeca The Essence
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Artevasi
Doniczka Thalia
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Casa Selección
Ramka Sencillo
22,5x28 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Casa Selección
Ramka Sencillo
22,5x28 cm, stojąca/ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Penguin
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø9x11 cm
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Hübsch
Świecznik Heir
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Świeca Sweet Vanilla
Zapachowa, o zapachu wanilii, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Premium
Linen Tales
Mata stołowa Red Gingham
Lniana, odpowiednia do prania, w kratkę, 35x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Coco
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 6,5x6,5x10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
14,5x19,5 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(70)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
84,95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
+ Czas palenia (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lou
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, ø7x10 cm
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, niebieskie/kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
45,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Perfumed Prague
Świeca #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży/o zapachu kardamonu/o zapachu żywicy/o zapachu fasoli Tonka, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(28)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, kremowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Kave Home
Poduszka na krzesło Rimca
Aksamitna, ø 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Pappelina
Ścierka Otis Black
Czarno-biała, 17x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen Half-Timbered House
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 9x6,5x8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Świeca #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu różowego pieprzu/o zapachu maku, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
1
...
99
100
101
...
113
Załaduj więcej